בניית אתר או דף נחיתה

WEB DESIGN

בניית אתר לכל עסק זה מאסט

למה חשוב לבנות אתר לעסק?

בניית אתר לעסק הוא כבר ממש בגדר חובה בעידן של היום. גם לעסקים קטנים חשוב שיהיה אתר, גם אם הם לא מוכרים דרכו.

היום כבר כמעט ולא ניתן לפרסם ללא אתר. בגוגל זה בכלל בלתי אפשרי, ומבחינת פרסום ברשתות החברתיות, הנהלים כבר דורשים אתר מרוב המפרסמים. בכל מקרה, זה בהחלט מוסיף לאמינות של המפרסם. לקוח יעדיף לרכוש מוצר או שירות אשר יש לו "אבא ואמא".

נוכחות של אתר אומרת: אני כאן כדי להישאר ואני לא איזה מפרסם ארעי שייעלם בעוד שבוע. 

אני בונה אתרי וורדפרס. וורדפרס היא פלטפורמה מאוד נוחה וזולה לתחזוק, בעלת קוד פתוח. בנוסף, בניית אתרים על וורדפרס מאפשרת עיצוב גמיש וחזותי שניתן להתאים לכל עסק.

בניית אתרים מסוגים שונים:

בניית אתר מכירות (הידוע גם כ- e-commerce או כאתר מסחר אלקטרוני) –

בניית אתר שנועד למכירת מוצרים פיזיים מכל הסוגים או קורסים וכד'. אתר זה צריך להתממשק עם סליקה ועם חשבוניות ירוקות אשר נשלחות במייל.

אתר מכירות חייב להיות מאובטח היטב שכן לקוחות משאירים את פרטי האשראי שלהם באתר.

בבניית אתר מכירות יש צורך לשים דגש על נוחות המשתמש והויזואליות של האתר והמוצרים בו.

בניית אתר תדמית –

אתר תדמית הוא אתר שנועד להציג שירות של בעל מקצוע כלשהו. מתאים מאוד לאנשים אשר רוצים להציג את העבודות שלהם או מקום העסק שלהם. לדוגמא אדריכלים, מלונות, מספרות, קוסמטיקאיות וכו'. 

המטרה בבניית אתר תדמית איכותי, היא להביא את הלקוח למצב של יצירת קשר. בין אם זה הגעה פיזית או יצירת קשר של הלקוח עם העסק ע"י השארת פרטים, טלפון וכד'.

בניית אתר בלוג –

אתר בלוג הוא אתר שנועד לבעלי מקצוע ושירותים אשר כותבים הרבה מאמרים. לדוגמא פסיכולוג הוא בעל מקצוע אשר צריך לשווק את עצמו בעיקר באמצעות תוכן בעל ערך, ועל כן בניית אתר בלוג תהיה הדרך הנכונה לשווק את התוכן שלו.

אתר בלוג מאפשר לבעל העסק לפרסם מאמרים רבים בנושאים שונים, והוא מצוין לקידום אורגני. ולכן בבניית אתר בלוג חשוב לשים דגש על בנייה נכונה של המאמרים המפורסמים.

בניית דף נחיתה –

דף נחיתה זהו אתר שבעצם בנוי מדף עיקרי אחד שמטרתו לשווק בדרך כלל מוצר אחד, או עבור השארת פרטים. נהוג לראות דפים אלו בעיקר עבור רופאי שיניים, הסרת שיער וכו', לרוב בפרסומות החיפוש בגוגל.

בבניית דף נחיתה חשוב לשים דגש על מבנה נכון, מכיוון שדף הנחיתה אמור להעביר בצורה מהירה את הלקוח במורד המשפך השיווקי – החל מהיותו "לקוח קר" בתחילת העמוד, ועד להנעה לפעולה שמטרתה היא הרכישה או השארת הפרטים.

מחירון בניית אתרים

בניית אתר וורדפרס מעוצב לפי דרישותיכם

ללא הגבלת עמודים או מוצרים**

חלוקה ברורה לקטגוריות ותגיות**

אתר רספונסיבי לניידים ולטאבלטים

מותאם ל- SEO**

הקפדה על חוויית משתמש UX

פגישת הדרכה על האתר**

* המחיר אינו כולל מע"מ.

* המחיר אינו כולל רכישת דומיין, אחסון אתר ורכישת תוספים שאינם כלולים בחבילה

** למעט בדף נחיתה

רוצים עוד פרטים?

זה הזמן ליצור איתי קשר