קידום אורגני בגוגל

SEO

קידום אורגני בגוגל לאתר, או בקיצור SEO

למה כדאי קידום אורגני בגוגל?

בקיצור: אתרים שמופיעים ראשונים בתוצאות החיפוש בגוגל במילות המפתח הרלוונטיות, אלו אתרים שמוכרים מעולה או מקבלים הרבה לידים. 

גוגל – מנוע החיפוש הפופולרי בעולם

ולא סתם. הסיבה לכך היא שהחברה חרטה על דגלה לתת את התשובה הטובה ביותר לשאלה ששאלת. כדי לעשות זאת, גוגל משתמשת בזחלנים (WebCrawlers) אשר סורקים את האתר בכמה וכמה רמות. ע"י כך האלגוריתם קובע באיזה אתר יש את התוכן עם התשובה הטובה ביותר לשאילתא שנשאלה, ומחזיר לך את התשובות לפי הסדר שנקבע. 

טיפ קטן לקידום אורגני של האתר בגוגל: כאשר כותבים את התוכן לאתר, רצוי לחשוב מה הלקוח הפוטנציאלי ירשום בגוגל כדי למצוא עסקים כמו שלך. שימוש במילות מפתח רלוונטיות בתוכן, יקדם את האתר שלך מהר יותר בתוצאות החיפוש.

להגיע לעמוד הראשון ולתוצאות הראשונות זה לא מיידי

בגדול, ככל שהאתר צובר יותר וותק ככה הוא יעלה בתוצאות החיפוש גם מבלי לעשות קידום אורגני, אבל זה יכול לקחת שנים.. הסיבה לכך היא שיש מאות ואלפי אתרים שמציעים לרוב את אותו הדבר ואם הם יותר וותיקים מהאתר שלך, תמיד הם יהיו לפניך בתוצאות החיפוש. קידום אורגני נכון יזרז את העניינים ויעזור לך לעקוף את המתחרים שלך.

אז למה לא גוגל אדס וזהו?

כי מתברר שרק 15-25% לוחצים על המודעות ומינימום 75% מעדיפים להיכנס לאתרים שהם מופיעים אורגנית בתוצאות החיפוש. חוץ מזה, כאשר ייגמר התקציב היומי בקמפיין התוצאה שלך כבר לא תופיע במודעות, לעומת חיפוש אורגני.

מחירון SEO

מחקר מילות מפתח

עריכה והוספת תוכן לאתר

קידום אורגני למוצרים / מאמרים

קישורים פנימיים

קישורים חיצוניים

שיפור חוויית משתמש

דו"ח מיקומים אחת לחודש

* המחיר אינו כולל מע"מ.

* המחיר אינו כולל קניית קישורים באתרי תוכן או כתיבת מאמרים.

רוצים עוד פרטים?

זה הזמן ליצור איתי קשר