אז מי אני?

שאלה מעולה! לפעמים גם אני תוהה. אבל מכיוון שאנחנו לא באתר שעוסק בפסיכולוגיה, אנסה לענות לכם כמה שיותר מקצועי.

בעלי אומר עליי שאני תמיד חושבת אחרת מכולם. הוא צודק. אני שונאת להיות כמו כולם. אני חייבת להיות שונה. אני אוהבת לבלוט, אני אוהבת להשמיע את דעתי. אני אוהבת להיות חכמה ותמיד ללמוד עוד ועוד. אני גם מאוד תחרותית. זה עושה אותי טובה יותר, מוצלחת יותר, יצירתית יותר.

יש כאלו שיגידו שזה לא טוב, שזה יכול לגרום להרבה תסכולים. עזבו שלא אכפת לי מה אומרים, זה לא נכון. כי התסכול עובר מהר, ואחר כך מגיעה היצירתיות ואיתה ההצלחה. וכמה שההצלחה הזאת מתוקה..

אז קצת רקע עליי:

אחרי שסיימתי צבא, למדתי מדעי החיים באונ' ת"א והחלטתי שזה לא בשבילי. לא ידעתי מה ללמוד במקום, אז בשביל הכיף הלכתי ללמוד צורפות. התאהבתי במקצוע 🙂
אחרי שסיימתי שנתיים אקדמאיות התחלתי לחפש עבודה, ובמקום למצוא עבודה בצורפות, מצאתי עבודה כמנהלת מכירות בחברת ייבוא תכשיטים.
עם הזמן התגלגלתי לעוד כמה תפקידים בנושא ובאיזשהו שלב הפכתי להיות מנהלת מותג של כמה מותגי שעונים. שם הכרתי את כל תחום הפרסום אופליין (זה היה מזמן..). 

אחרי יותר מעשור בתחום התכשיטים והולדת הבת שלי, החלטתי שהגיע הזמן להיות עצמאית. מכיוון שהייתי אמא טרייה פניתי לתחום התינוקות, ופתחתי אתר שמוכר תיקי החתלה. את המותג והתיקים אני הקמתי, עיצבתי וייבאתי. תחום הפרסום השתדרג לאונליין ובהתאם פניתי לחברת פרסום ע"מ שיפרסמו אותי בפייסבוק ובגוגל. ואחר כך לעוד אחת, ואחר כך לעוד אחת.. הבנתי שמשהו לא עובד. התחלתי ללמוד את תחום השיווק הדיגיטלי באופן עצמאי ותוך כדי גם דייקתי את האתר, את המוצרים ואת הפרסום. מכרתי בכמויות! בהתחלה הייתי מייצרת הכל בסין אבל כדי לעמוד בביקוש הייתי מייבאת רק את חומרי הגלם ותפרתי במפעל בארץ. 

בינתיים, סין כמו סין, קלטה שיש שוק מטורף למוצרי תינוקות בארץ והתחילה להעתיק אותי ולמכור בעליאקספרס. לא רק אותי, אלא עוד הרבה מותגים אחרים. זה רק דרבן אותי להשתדרג. אבל אז הקורונה התחילה.. המכירות עלו בטירוף, אך יחד עם זאת, הייבוא נעצר כמעט לחלוטין. בהתאם, המחירים של חומרי הגלם ועלויות הייבוא החלו לעלות. אם הייתי ממשיכה, הייתי צריכה להעלות את מחירי התיקים פי 2. מכיוון שכל הקונספט של האתר שלי היה מחיר נגיש לאיכות טובה, החלטתי שזה הזמן לפרוש בשיא. 

ביוני 2020 התחלתי ללמוד בהאקריו שיווק דיגיטלי. גם ככה כבר ידעתי הרבה, אבל לא ידעתי את הכל ורציתי להיות מומחית בתחום. חצי שנה של לימודים אינטנסיביים השלימו לי את כל מה שהיה חסר לי. בסיום הלימודים התחלתי לעבוד כשכירה בתחום. עבדתי עם הרבה לקוחות מתחומים שונים ומגוונים והשתכללתי לגמרי. אחרי שנה כשכירה החלטתי שהגיע הזמן לחזור להיות עצמאית באופן מלא. 

אני חושבת שחפרתי מספיק, לא? 

אני מזמינה אתכם ליצור איתי קשר – נעשה שיחה בה תספרו לי על העסק שלכם, ואני אגיד לכם איך הכי נכון יהיה לשווק אתכם. יכול להיות שזה לא מה שאתם תחשבו שצריך, ויכול להיות שכן. יכול להיות שהתקציב שאתם רוצים להשקיע יהיה גבוה ממה שתכננתם, ויכול להיות שפחות. אני מבטיחה לכם את שיא הכנות, ובכל מקרה, תקבלו הצעה מסודרת שאחריה תחליטו אם זה מתאים לכם. 

אז יאללה, למה אתם מחכים?? צרו קשר עכשיו